Jakie będzie lato 2014


Użytkownik: Endes Endes Status edytora: POCZĄTKUJĄCY 1 lata temu

Jakie będzie lato 2014

Chyba większość z nas nie może doczekać się już lata. Jednak zanim zaplanuje się dokładnie jakiś wypoczynek, to warto również zorientować się jaka pogoda nas wtedy może spotkać. Szczególnie jeśli mamy zaplanowane spędzenie swojego urlopu lub wakacji w Polsce. Tutaj często pogoda bywa nieprzewidywalna.  Mimo to pewne spekulacje na temat pogody w 2014 roku już istnieją.

Według wielu synoptyków lato 2014 określa jako bardzo krótkie, suche oraz burzliwe. Rzeczywiście prawdziwy upał ma się rozpocząć dopiero pod koniec czerwca, a już po połowie sierpnia ma przyjść spore ochłodzenie. Najcieplej jednak ma być teoretycznie na przełomie lipca i sierpnia. Wtedy również można spodziewać się także gwałtownych burz podczas panującej suszy.

Inni synoptycy zaś sugerują, że obecna pogoda, która kompletnie nie ma się do tradycyjnej zimy, zwiastuje cały rok 2014 jako cieplejszy nić poprzednie lata. Ciężko jest przewidzieć ostateczną wersję. Można sugerować się pogodą w poprzednim roku, kiedy to sierpień i wrzesień były bardzo pogodne i przyniosły również bardzo dużo upalnych dni. Faktycznie w tym roku również można się spodziewać, że w trakcie lipca będziemy mieć do czynienia w niektórych regionach z opadami deszczu. Warto jednak zastanowić się również nad zaplanowaniem wakacyjnego wypoczynku we wrześniu, ponieważ pogoda może być wtedy naprawdę sprzyjająca. 


Poleć:

Szukaj:
Dodaj kolejną odpowiedz do pytania: Jakie będzie lato 2014?